להתחיל כבר היום לדאוג למחר

כאשר המחר יגיע ואיתו פרישה לגמלאות, החסכון הפנסיוני הוא שיחליף את המשכורת החודשית. כאשר המחר יגיע כדאי להיות מוכנים עם תכנית פנסיונית מתאימה לה התחלתם לדאוג עוד היום. פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח מתמחה בהתאמת תוכניות פנסיוניות לצרכי לקוחותיה ובניהול מתקדם של הסדרים פנסיוניים.


כיום, כאשר האחריות על החיסכון הפנסיוני והרכבו מוטלת על העובד חשוב במיוחד להעזר באנשי מקצוע המתמחים בתחום הפנסיוני. פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח פועלת להעניק ללקוחותיה את השירות המקצועי הטוב ביותר בתחום הפנסיוני בעזרת ההון האנושי בחברה שהוא מהמיומנים והבולטים בענף.

חשיבות החיסכון הפנסיוני עם ההצטרפות למעגל העבודה >>

אנשי הסוכנות מגבשים בפגישה אישית, ובשיתוף עם העובד, תכנית פנסיונית תוך שימוש בכלים מקצועיים והתאמת כיסויים לפי צרכיו האישיים. אנשי הסוכנות דואגים ללוות את לקוחותיהם עם דיווחים שוטפים המציגים בשקיפות מלאה את תמונת החסכון ודואגים להעניק טיפול מתמשך, יעיל ומקצועי בתביעות. במקביל פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח בונה תכניות פנסיוניות דינמיות, מיישמת אותן בארגונים ומעניקה ניהול כולל של הסדרים פנסיוניים למעסיקים.
ממה מרכיבים חיסכון פנסיוני

קרנות פנסיה, קופות גמל וביטוחי מנהלים מהווים את אפיקי החסכון הפנסיוני. חברות הביטוח יצרו מוצרים ופתרונות המשלבים בתוכם אחד או יותר מאפיקי חסכון אלה כך שללקוחות יש אפשרויות בחירה רבות יותר.

קרנות פנסיה משלמות קצבה בעת פרישה ו/או אירוע ביטוחי. חסכון בביטוח מנהלים שנצבר או נפתח לאחר 1.1.08 משולם בדרך של קצבה חודשית (אין הון למעט רכיב הפיצויים עד תקרת הפטור) בפתרונות כלכליים סוכנות לביטוח ישמחו לעזור לכם לבחור נבון.