לבריאות דווקא יש מחיר

הבקשות התדיררות לתרומות עבור חולים הזקוקים לטיפול רפואי שאין בידם לממנו מלמדות כי לבריאות דווקא יש מחיר והוא גבוה מאוד. פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח תתאים לכם ביטוח בריאות שיבטיח כי בעת הצורך תקבלו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר.


פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח מכירה היטב את כל ביטוחי הבריאות הקיימים והמתקדמים ביותרבשוק הביטוח בישראל. בשל חשיבותו של ביטוח הבריאות אנשי הסוכנות מקפידים להתאים את הפתרון הביטוחי למצבו הבריאותי של המבוטח ולספק לו את המוצר המתאים ביותר כך שבשעת הצורך הוא לא יידרש למחיר שאינו יכול לעמוד בו.


ביטוח בריאות פרטי – צורך אמיתי

בישראל קיימים שלושה סוגים של ביטוחי בריאות:
  • ביטוח בריאות ממלכתי - כל תושב בישראל מבוטח בביטוח בריאות ממלכתי ששירותיו ניתנים על ידי קופות החולים והוא מספק כיסוי רפואי בסיסי בכפוף לסל הבריאות הקבוע בחוק.
  • שירותי בריאות נוספים (שב"ן ) - שירותים הניתנים על ידי קופות החולים תמורת תשלום נוסף המספקים כיסוים נוספים ניתנים לשינוי.
  • ביטוח בריאות פרטי - נרכש מחברות הביטוח ומספק שורה של כיסויים למצבי חירום רפואיים, מימון טיפולים חיוניים ונדירים בארץ ובחו"ל, מימון ניתוחים מורכבים, מימון תרופות שאינן נמצאות בסל הבריאות וטיפולים ובדיקות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.


פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח תתאים לכם את הביטוח הרפואי הטוב ביותר עבורכם מתוך מגוון פתרונות לאינספור מצבים רפואיים שחברות הביטוח השונות מציעות.