משענת איתנה לאריכות ימים

העלייה בתוחלת החיים בשנים האחרונות תרמה גם לעלייה במספר החולים הסיעודיים ובצורך להעניק להם מענה מספק למצבים הדורשים טיפול קבוע ומתמשך. פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח דואגת להתאים ללקוחותיה את הביטוח הסיעודי שיספק להם במצב סיעודי משענת כלכלית איתנה לחיים ארוכים.


פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח מעורה היטב בתחום הביטוח הסיעודי על כל מוצריו ופתרונותיו כך שיש באפשרותה להתאים ללקוחותיה את הפתרון הביטוחי גם לצרכיהם העתידיים. צוות הסוכנות המודע לרגישות הגבוהה לנושא השלכות הזיקנה והמצב הסיעודי דואג לספק ללקוחותיו הסבר על יתרונות כל אחד מפתרונות הביטוח הסיעודי ומענה לכל מצב או בעיה.

מאחר ולא ניתן לצפות את תוחלת חיינו חובה להיערך לקראת כל בעיה עתידית העלולה להיגרם כתוצאה מהשפעות הזיקנה על הגוף והנפש ומההשלכותיהן על בני המשפחה הקרובה. בפתרונות כלכליים סוכנות לביטוח יתאימו לכם פתרון הלוקח בחשבון את מקורותיכם ויכולותיכם הכספיים ואת הזכאות המגיעה לכם על פי חוק כך שתוכלו ליהנות ממשענת עם כבוד לאריכות חיים.
למה הביטוח הסיעודי הוא מוצר יסוד בסיסי?

חולה בכל גיל נתון אשר אינו יכול לבצע בכוחות עצמו פעולות יומיומיות פשוטות כמו לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, להתרחץ, לאכול ולשתות, ללכת ולשלוט בסוגרים מוגדר כחולה סיעודי. מצב סיעודי יכול להיגרם גם כתוצאה ממחלה קשה או תאונת דרכים ולא רק מזיקנה ותשישות הנפש.

מצב סיעודי יוצר צורך בטיפול והשגחה יומיומית ונופל כנטל, נפשי וכלכלי כאחד, על משפחת החולה. היות והשתתפות המדינה בטיפול היא חלקית ביטוח סיעודי נועד להסיר את הנטל ממשפחת החולה ולספק כיסוי כלכלי בצורת קיצבה חודשית המסייעת לעמוד בהוצאות הכבדות (מעל 10,000 ש"ח בחודש).