לנהוג בראש שקט

ביטוח רכב אמין מבטיח לנהגים כי במקרה מצוקה ובלבול כתוצאה מתאונה יהיה מי שילווה וינחה אותם איך למזער את הפגיעה וההוצאות הנלוות. פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח מעמידה לרשותכם מגוון ביטוחי רכב במחירים אטרקטיביים ובעיקר עם תוספת ליווי אישי, מהיר ויעיל.


בפתרונות כלכליים סוכנות לביטוח יודעים היטב כי בשוק התחרותי של ביטוחי הרכב פוליסת ביטוח מתאימה חייבת לספק פתרון אמיתי ומקיף למצבים שונים ותדירים הקשורים לפגיעות רכב. נוכח ריבוי מוצרי ביטוח הרכב ותחרות המחירים חסרת הגבולות מקפידים בפתרונות כלכליים סוכנות לביטוח להתאים את ביטוח הרכב לצרכיו המשתנים של כל נהג ונהג.

בסוכנות מתעדכנים באופן שוטף בכל החידושים הקשורים לביטוחי רכב ומקיימים יחסי עבודה שוטפים והדוקים עם מחלקות ביטוח הרכב של חברות הביטוח המובילות בישראל. נציג הסוכנות יתאים לכם כיסוי ביטוחי מצויין ובשעת הצורך ידאג להעניק לכם ליווי ומענה מיידי, מקצועי ואישי כאחד.


איך לבחור את ביטוח הרכב המתאים?

בישראל קיימים שלושה סוגים עיקריים של ביטוחי רכב:
  • ביטוח חובה - מחוייב על פי חוק. ביטוח זה מספק כיסוי לפגיעות גוף הנגרמות לנהג, לנוסעים ברכב ולכל מי שנפגע בתאונה כתוצאה משימוש ברכב המבוטח.
  • ביטוח מקיף - ביטוח רשות המספק כיסוי לנזק שנגרם לרכב המבוטח או לרכב אחר שנפגע כתוצאה משימוש ברכב המבוטח, בהתאם לתנאי הפוליסה.
  • ביטח צד ג' - ביטוח רשות המספק כיסוי לנזק שנגרם כתוצאה מתאונה בה נמצא אשם הרכב המבוטח, כולל הוצאות צד ג' בהתאם לתנאי הפוליסה.


לשאלות נפוצות בנושא ביטוח רכב >>

בחירת נבונה של הפוליסה המתאימה יכולה להתגלות כמשמעותית בשעת הצורך ולכן כדאי לתת למי שמבין באמת לבחור עבורך את הפתרון המתאים.