עם פרנסה לא משחקים

עסק הוא מקור פרנסה שלכם ושל אחרים. בעסקים הכל יכול לקרות ותמיד כדאי להיות מוכנים עם מענה ופתרון לכל מצב וסיכון עסקי. פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח תדע להכין לכם מערך פתרונות שיענה בדיוק לצרכים של העסק שלכם ולצרכים שלכם כבעלי עסק.


את רוב המקרים בהם בתי עסק נפלו או נסגרו ניתן היה למנוע באמצעות רכישת חבילת ביטוחים עסקיים הולמים בזמן המתאים. בפתרונות כלכליים סוכנות לביטוח ממליצים ללקוחות העסקיים לא לשחק עם הפרנסה ולהעריך מראש את הסיכונים השונים בפניהם עומד העסק בכדי לספק לו פתרונות ביטוחיים.

מאחר ולכל עסק יש צרכים שונים הצוות המקצועי בפתרונות כלכליים סוכנות לביטוח יסייע לכם להעריך את הסיכונים בפניהם עומד העסק ולבחור בפתרון שיתאים לגודלו, לאופי פעילותו העסקית, לצרכיו הייחודיים ולשוק בו הוא פועל.


לאיזה ביטוח זקוק בית עסק?

בית עסק זקוק למערך שלם של ביטוחים שיגנו על נכסיו הארציים והרוחניים כאחד. בנכסים ארציים הכוונה היא להגנה על המבנה בו העסק פועל, על הציוד הנמצא בו ועל כוח האדם והלקוחות השוהים בתוכו. בנכסים רוחניים הכוונה היא לשמו הטוב של העסק ולאחריותו המקצועית כלפי לקוחותיו.

תחום הבטוחים העסקיים הוא תחום אשר חברות הביטוח ממשיכות לפתח בתאום עם ההתפתחויות בעולם העסקי והטכנולוגי. היום ניתן למצוא לצד ביטוחי צד ג', ביטוחי אחריות מקצועית, חבות מעבידים וביטוחי מבנה גם כיסויים לתשתיות מחשוב מורכבות והגנה מפני לשון הרע וריגול תעשייתי. פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח תשמח להציג בפניכם את מגוון הפתרונות להגנה על העסק שלכם.