מחויבים לשירות אישי ולפתרונות הטובים ביותר

פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח מונחית על ידי התפיסה כי ההווה מכתיב את העתיד וכי העתיד מוכתב על ידי תוכניות ופתרונות פנסיוניים וביטוחיים שהאדם דואג לצבור במהלך חייו. פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח מספקת ללקוחותיה את הבטחון לו הם זקוקים לעתיד.


פתרונות כלכליים הוקמה ב-1998 על ידי אורן חתוכה אשר הטמיע בה את הערכים והתרבות הארגונית לאורם פועלת הסוכנות. פתרונות כלכליים שומרת על ההון האישי המשפחתי והעסקי שלכם ומאפשרת ללקוחותיה עתיד בטוח במציאות דינמית ומשתנה.

בסוכנות הוטמעו היטב הערכים של יושר מקצועי ואישי, אמון, מקצועיות, בטחון והגנה, ושירות ללא פשרות תוך שאיפה מתמדת למצוינות. ערכים אלו יחד עם פילוסופיה שיווקית ייחודית, לפיהם פתרונות כלכליים מחויבת לשמירה על ההון האישי והעסקי של לקוחותיה, תוך יצירת מטריית הגנה רחבה עבורם הביאה את פתרונות כלכליים לעוצמה והכרה בחברות הביטוח בגינם היא מקבלת ציונים לשבח בכל שנה ומאפשרת לסוכנות להציע ללקוחותיה, מגוון רב של תוכניות ופתרונות ייחודיים המתאימים לצרכיהם.

בין לקוחות הסוכנות נמנים מאות מעסיקים וארגונים מענפים שונים ומגוונים הנהנים מניהול מתקדם של הסדרים פנסיונים ואלפי לקוחות פרטיים ועצמאים מכל רחבי הארץ. פתרונות כלכליים מאפשרת ללקוחותיה פתרונות ייחודיים בכל תחומי הביטוח והפיננסים בהתאם לחזון של אורן להוות ללקוחות הסוכנות ONE STOP SHOP .

פתרונות כלכליים מתאימה שילובים פנסיוניים המתאימים לצרכיו של כל מועסק ובמקביל מתווה מדיניות פנסיונית ותכניות המתאימות לצרכיו הפיננסיים והעסקיים של כל בעל עסק. הצוות בפתרונות כלכליים סוכנות לביטוח משתדל קצת יותר בכדי למצוא תמיד את הפתרון לחיסכון אופטימלי ומקסום תשואות מבלי לוותר על שירות אישי ומיידי ללקוח.

פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח משקיעה את מירב משאביה בחדשנות טכנולוגית ובחידושים בתחומי ניהול ניוד ובקרה, פתרונות פיננסיים ושקיפות. החתירה המתמדת לרכישת ידע נוסף לצד יחס אישי, שירותיות ואמינות נרתמים זה לצד זה לטובתם של לקוחות הסוכנות.

למידע נוסף אודות אנשי הצוות >>


מגוון הפתרונות לשביעות רצונו של הלקוח

כל אחד מלקוחות פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח מקבל מענה ייחודי הנתמך על ידי מערך המוצרים והשירותים של חברות הביטוח והגופים הפיננסיים המובילים בישראל החל ממגדל וכלל דרך חברות הביטוח הראל, הפניקס ומנורה וחברות נוספות.

למידע נוסף אודות לקוחות הסוכנות >>

למידע נוסף אודות תחומי התמחות >>